Kategoriler

Vogel Labor Sibutramin 20mg 100 Tablet

Vogel Labor Sibutramin 20mg 100 Tablet
Marka: Vogel Labor
Stok Kodu: sb32432
Stok Durumu: Stokta Kalmadı
KDV Dahil: 0TL
Miktar:     ya da   A. Listeme Ekle
Ürün Karşılaştır
0 yorum  0 yorum  |  Yorum Yap

VOGEL LABOR SIBUTRAVOG-20MG 100 TABLET (SIBUTRAMIN, REDUCTIL)

Sibutramin iştahınızı kontrol ederek kilo vermenize yardımcı olur. Bu ilaç, özellikle düşük kalorili bir diyetin yanı sıra, orta seviyede bir fiziksel antrenman programını takip ettiğinizde size mükemmel sonuçlar sağlayacaktır.

Reductil kilo vermeme nasıl yardımcı olacak?
Bu ilaç, bir nörotransmiter geri alım inhibitörü olarak sınıflandırılmıştır. Doğal kimyasallar olan serotonin ve norepinefrinin beyindeki seviyelerini sabit tutar. Reductil, hücrelerdeki sertonin ve norepinefrin emilimini durduran bir bileşen olan sibutraminden yapılmaktadır; bunlar beyne, bir doymuşluk hissi gönderecektir. Gıda tüketimini eskisi kadar istemeyeceksiniz ve böylece kalori alımınızı azaltacaksınız.

Reductil'in kilo vermemi sağlayacağını garanti edebilir misiniz?
Bu ilacın gerçekten etkili olduğu ve hastaların çoğu tarafından iyi bir şekilde karşılandığı belirtilmiştir.

Reductil ile herhangi bir yan etki görmem mümkün mü?
Piyasadaki bir çok ilaç gibi, bu ilacın da yan etkileri bulunmaktadır. Bu etkilerin çoğu hafiftir ve kısa bir süre içerisinde etkisini yitirir. Bunlar arasında ağzın kuruması, uykusuzluk, kusma, baş dönmesi ve bulantı bulunur. Lütfen, bunların gerçekleşme olasılığı olsa da, bu etkilerin görülmeme ihtimali olduğunu göz önünde bulundurun.

Reductil'i kullanmaması gerekenler kimlerdir?
Bu temel olarak güvenilir bir ilaçtır ancak, bulimia veya aneriksi gibi yeme bozuklukları geçmişiniz, psikiyatrik veya psikolojik hastalıklarınız, tourette sendromu, kalp hastalığı, kalp krizi veya kalp yetmezliği geçmişiniz, tiroit yetmezliği, glakom, iyi halli hiperlazi, ciddi böbrek yetmezliği, ciddi karaciğer yetmezliği veya kontrol edilemeyen hipertansiyon gibi durumunuz mevcutsa, bunlar hakkında doktorunuzu bilgilendirmeniz gerekir. Son olarak, Reductil'in 18 yaşın altındaki çocuklar, hamile veya emziren kadınlar ve 65 yaşın üzerindeki kişiler için uygun olmadığını göz önünde bulundurun.

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:& Theme Designed by  https://steroidsiparis10.com